KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17142122
nr 1714 2122
Vera Ermakova, ”Pioner”. Signerad. Olja på duk, 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 77x57
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:05:21
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)